Жироспалювач Piping Rock chromium picolinate 200mcg(240tab)

Ppiping Rock
Наявність: В наявності
SKU
1415
297,00 ₴

Chromium Picolinate - це біологічно активне джерело чистого хрому у вигляді піколінату хрому. До позитивних ефектів балансу хрому в організмі, як відомо, відносяться: - формування та підтримання рельєфної мускулатури без жирової тканини; - стабілізація досягнутої ваги після дієти та схуднення; > - регулювання апетиту та зменшення тяги до солодкого; 
- сприяння зниженню цукру крові та використанню його як палива для працюючого м'яза; 
- регулювання рівня інсуліну - найсильнішого анаболічного гормону в крові.
/> Рекомендації щодо застосування:

Приймайте одну капсулу щодня, або відповідно до рекомендацій вашого тренера.
Інгредієнти:

(крім табличних): желатин, мальтодекстрин, дикальція фосфат , магнію стеарат.
Поживна цінність:

     1 порція (1 tab)
Піколінат хрому    200 мкг

Жироспалювач Piping Rock chromium picolinate  200mcg    (240  tab)

Більше інформації
Країна виробництва Сполучені Штати
Виробник Piping Rock
Розмір Small
Напишіть свій власний відгук
Ви переглядаєте:Жироспалювач Piping Rock chromium picolinate 200mcg(240tab)

Які бувають жироспалювачі та принцип їх дії.

Ми всі хочемо бути стрункими, і тому прагнемо купити жироспалювач, який би дійсно допоміг позбутися від зайвої ваги та не нашкодити організму. У даній статті ми розглянемо жироспалювачі для схуднення, які підходять як для жінок, так і для чоловіків. Розкажемо про види жироспалювачів, які присутні на ринку спортивного харчування, а також, як приймати та де купити жироспалювач.

Що таке жироспалювач?

Жироспалювач - це харчова спортивна добавка, яка сприяє зменшенню жирових відкладень. Ця група речовин сприяє зниженню маси тіла, робить м'язи більш рельєфними, дозволяє краще концентруватися на вправах і полегшувати тренування. Багато хто шукає окремо жироспалювачі для чоловіків і жироспалювачі для жінок, однак такого поділу за статевою ознакою не існує, це більше маркетинговий хід.

Жироспалювачі призначені для людей, які займаються спортом і прагнуть зменшити вміст жиру в організмі. Дія жироспалювачів реалізується під час тренувань за умови дотримання дієти. Якщо ж споживання жироспалювачів не поєднувати з тренуваннями і правильним харчуванням, то ефект буде набагато слабкіший, тому людям, які ведуть малорухливий спосіб життя та не дотримуються дієти, застосовувати їх немає сенсу.

Які бувають жироспалювачі?

А тепер розглянемо які бувають види жироспалювачів, в залежності від принципу дії.

1. Термогеніки (термодженіки)

Ця група препаратів є найдієвішою, підвищує температуру тіла на 0,5-1 градус. В результаті активується робота центральної нервової системи і прискорюється обмін речовин. Деякі термогеніки мають додаткові ефекти - вони пригнічують апетит або перешкоджають всмоктуванню речовин з шлунково-кишкового тракту. Як правило, до складу термогеніків входять рослинні компоненти: гуарана , кофеїн, екстракт зеленого чаю, екстракт гарцинії, синефрин, каєнський перець. Термогенні жироспалювачі не рекомендуються до вживання людям з будь-якими проблемами серця, щитовидної залози, нирок або печінки. 

2. Ліпотропіки

Ця група товарів є найбільш представлена в нашому інтернет-магазині, оскільки до цієї категорії відноситься популярний L-карнітин. Також в дану категорію входять інші вітаміноподібні речовини: CLA (кон'югована лінолева кислота), омега-3, холін, бетаїн, мелатонін, бромелайн. Ліпотропіки переносять жирні кислоти в мітохондрії м'язових волокон, де, відбувається руйнування жирів з вивільненням енергії. Їх дія менш помітна, порівнюючи з термогеніками. Для досягнення ефекту потрібно вживати ліпотропіки регулярно, протягом тривалого часу. Побічних ефектів при вживанні не виявлено..

3. Блокатори вуглеводів

Добавки з даної групи перешкоджають засвоєнню вуглеводів з травного тракту. Механізм дії полягає в блокуванні ферментів, які розщеплюють вуглеводи. В результаті вуглеводи залишаються цілими і неперетравленими. Вони потрапляють в тонкий кишечник, потім в товстий, а потім залишають організм природним шляхом, так і не примудрившись ніде осісти. Рівень глюкози при використанні блокаторів залишається майже незмінним, організм не отримує зайвих калорій, тому нічого відкласти про запас не може. Блокатори вуглеводів можна поєднувати з термогеніками, блокаторами жирів, L-карнітином. До блокаторів вуглеводів можуть входити такі компоненти: екстракт білої квасолі (фазеоламін), екстракт салації, екстракт джімнеми, акарбоза, метформін. Блокатори вуглеводів практично не мають побічних реакцій. Рідко можлива індивідуальна непереносимість, метеоризм і розлад травлення в результаті великого вмісту вуглеводів в калових масах. 

4. Блокатори жирів

Блокатори жирів мають схожий механізм дії з блокаторами вуглеводів , а саме: необоротно зв'язуються з жирами, перешкоджаючи їх переварюванню, блокують ліпазу - фермент, який розщеплює жири, підвищують в'язкість шлункового вмісту, ускладнюючи евакуацію. Найбільш частим компонентом блокаторів жирів є Хітозан (Chitosan) , який може заблокувати жирів в 6-7 разів більше власної ваги. Блокатори жирів не всмоктуються в кров і практично не викликають побічних реакцій. Рідко можлива індивідуальна непереносимість, а також розлад травлення в результаті великого вмісту неперетравлених жирів в калових масах.

5. Блокатори кортизолу (Антикатаболіки)

Кортизол - це гормон стресу (емоційне хвилювання, голодування, перевтома, страх). При підвищеній кількості в крові цього гормону у людини знижується м'язова маса, збільшується апетит, підвищується тиск і, звичайно, накопичується жировий прошарок. Блокатори кортизолу пригнічують секрецію цього гормону. Не беручи участі в безпосередньому процесі спалювання жиру, блокатори кортизолу допомагають наростити м'язи і не набрати зайвої ваги. До блокаторів кортизолу можна віднести: швидкий протеїн, лейцин, аскорбінову кислоту, омега-3.

6. Подавлювачі апетиту (Аноректики)

Клас спортивного харчування і фармакологічних препаратів, які пригнічують апетит. Як правило, це відбувається за рахунок впливу на центр головного мозку, що відповідає за відчуття голоду. Подавлювачі апетиту в самому процесі спалювання жиру не беруть участь, але допомагають не з'їдати зайві калорії. При невмілому використанні аноректики можуть призвести до безсоння, вплинути на роботу серцево-судинної системи. Практично всі термогеніки є одночасно і подавлювачами апетиту.

7. Стимулятори щитовидної залози (Тиреоїдні регулятори)

Це фармакологічні препарати та спортивні добавки, які підвищують гормональну активність щитовидної залози. Гормони щитовидної залози сприяють прискоренню метаболізму і спалюванню жиру. Стимулятори щитовидної залози втручаються в гормональний фон і найчастіше є мало ефективними при схудненні.

8. Діуретики

Це препарати з сечогінним ефектом, які виводять з організму рідину. За допомогою такого методу можна досягти кращих результатів, коли ви працюєте над рельєфом м'язів. Треба пам'ятати, що дія діуретиків є тимчасовою і що вони сприяють порушенню натрієво-калієвого балансу. Найбільш часто до складу діуретичних комплексів входять: кульбаба (Taraxacum), баросма (Buchu), мучниця (Uva Ursi), екстракт зеленого чаю. 

Як бачимо ми виділили 8 видів жироспалювачів. Найпопулярнішими на українському ринку залишаються термогеніки та ліпотропіки. Перші використовуються більш досвідченими спортсменами, і являються більш ефективними. А ліпотропіки можна приймати як досвідченим спортсменам, так і початківцям, оскільки вони діють не так агресивно як термогенні препарати.

Рекомендації по прийому жироспалювачів

Не знаєте як приймати жироспалювач? По-перше, до усіх товарів на нашому сайті є опис, де розписані рекомендації щодо застосування. По-друге, рекомендації також будуть вказані на упаковці товару. А також нижче наводимо правила по вживанню жироспалювачів:

приймайте жироспалювачі в комплексі з тренуваннями і з дотриманням дієти;
не перевищуйте рекомендованого денного дозування на упаковці: це може викликати розлади травлення;
курс прийому термогеніків в середньому становить 30 днів, після цього потрібно зробити перерву на 10-14 днів і, при необхідності продовжити прийом;
не вживайте на ніч жироспалювачі, які містять кофеїн, оскільки вам буде складно заснути;
термогеніки краще приймати вранці і за 30-40 хвилин до тренування;
пам'ятайте, що термогенні препарати підвищують температуру тіла, а також сприяють зневодненню організму, тому при їх застосуванні потрібно пити багато рідини (2-3 л. на добу);
приймайте вітаміни паралельно з жироспалювачами, тому що організм втрачає багато корисних речовин;
нудота, нервове збудження, тремтіння, сонливість, головний біль - це все показання до припинення використання препарату.


·         Де можна купити жироспалювачі?

·                  Дуже зручно купувати товари через інтернет-магазини. На нашому сайті XPUMP ви зможете ознайомитись з видами спортивного харчування, уточнити усі деталі щодо обраного вами товару. Більше того, у нас часто діють знижки на різноманітні добавки. Доставляємо до будь-яких куточків України. 

·          

·         Оплатити товар можете зручним для вас способом:

·         - Безготівковий розрахунок;

·         - Оплата на картку Приватбанку та Ощадбанку;

·         - післяплати "Нова Пошта" (наложений платіж);

·         - готівкою;

·         - передоплата 100%;

·         - оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay.

·         Для нас важливо те, щоб ви отримали якісний продукт і як можна швидше.

·